SKF Generate-Up – metoda SKF přesného nastavení soudečkových ložisek a toroidních ložisek CARBhttp://www.skf.com/cz/index.html?swap=y

Metoda SKF Generate-up je osvědčená unikátní metoda SKF přesného nastavení soudečkových ložisek a toroidních ložisek CARB na kuželové úložné ploše. Správného přesahu uložení se dosáhne kontrolovaným axiálním posunutím ložiska z předem stanovené polohy.

Tato metoda je založena na použití hydraulické matice SKF HMV…E, která je vybavena číselníkovým úchylkoměrem, a vysoce přesného digitálního tlakoměrů na zvoleném čerpadle. Jsou k dispozici tabulky hydraulického tlaku, určující pro každý typ ložiska potřebný tlak. To umožňuje přesné umístění ložiska v počáteční poloze, ze které se měří axiální posunutí.

Více informací naleznete na: http://www.skf.cz nebo na http://www.mapro.skf.com.

SKF mění svět díky svým znalostem ze světa strojírenství. Začali jsme v roce 1907 jako firma vyrábějící ložiska. Dnes vyrábíme vše od mazacích systémů po mechatroniku. Naše výrobky a řešení můžete nalézt téměř ve všem, co se točí a hýbe – od kosmických lodí po skateboardy.

Nezapomeňte se přihlásit k odběru videí na našem YouTube kanálu. Najdete nás také na sociálních sítích. Pokud chcete, může nám dát svůj „lajk“ například na Facebooku http://www.facebook.com/SKFGroup.


Post time: Dec-03-2016