SKF Wireless MicroVibehttp://www.skf.com/cz/index.html?swap=y

SKF Wireless MicroVibe spolu s tabletem nebo chytrým telefonem s operačním systémem Android™ poskytuje funkci přenosného zařízení pro monitorování vibrací. Tento všestranný a snadno použitelný bezdrátový přístroj identifikuje problémy a bezpečně, rychle a snadno vyhodnotí stav stroje.

SKF Wireless MicroVibe nabízí i další funkce včetně softwarové aplikace pro vytahování, ukládání, úpravy a zobrazování pořízených dat. Je ideální pro sběr dat na kratších obchůzkových trasách. Použitím softwaru pro správu dat mohou být data přenesena do stolního počítače pro hodnocení trendů a další analýzy. Zjištěné údaje lze dále ukládat, analyzovat a dokonce exportovat do tabulky.

SKF mění svět díky svým znalostem ze světa strojírenství. Začali jsme v roce 1907 jako firma vyrábějící ložiska. Dnes vyrábíme vše od mazacích systémů po mechatroniku. Naše výrobky a řešení můžete nalézt téměř ve všem, co se točí a hýbe – od kosmických lodí po skateboardy.

Nezapomeňte se přihlásit k odběru videí na našem YouTube kanálu. Najdete nás také na sociálních sítích. Pokud chcete, může nám dát svůj „lajk“ například na Facebooku http://www.fb.com/SKFGroup.


Post time: Nov-02-2016