Závod SKF na výrobu mazacích systémů v Chodověhttp://www.skf.com

Závod na výrobu mazacích systémů byl v Chodově založen v roce 1995 společností Lincoln Industrial. V roce 2010 se stal součástí švédského koncernu SKF.
19. listopadu 2014 byla slavnostně otevřena jeho nová část. Jako jediný z výrobních závodů v České republice, získala budova nejvyšší možnou certifikaci LEED PLATINUM.

Podívejte se, jak to vypadá v našem závodě na výrobu mazacích systémů. Video Vás v rychlosti provede továrnou a představí, co se v ní vyrábí, jak tyto výrobky fungují a k čemu se používají. Věříme, že movie může být dobrým zdrojem informací professional uchazeče o zaměstnání v naší firmě.

SKF mění svět díky svým znalostem ze světa strojírenství. Začali jsme v roce 1907 jako firma vyrábějící ložiska. Dnes vyrábíme vše od mazacích systémů po mechatroniku. Naše výrobky a řešení můžete nalézt téměř ve všem, co se točí a hýbe – od kosmických lodí po skateboardy.

Nezapomeňte se přihlásit k odběru videí na našem YouTube kanálu. Najdete nás také na sociálních sítích. Pokud chcete, může nám dát svůj „lajk“ například na Facebooku http://www.fb.com/SKFGroup.


Post time: Dec-03-2016